AKÜ ÇAY MYO Prototip Motorlu Araçlar Kulübü (P.M.A.K.) Başkanlığı’nca sosyal sorumluluk kapsamında değerlendirilerek, yakıt tasarrufu ve bu konuda toplumda bilinçlenme sağlanması adına, Akaryakıt Tasarrufunuz Tasarrufumuzdur sloganı ile 02 Mayıs 2017 tarihinde Çay Dörtyol Meydanı’nda etkinlik gerçekleştirilmiştir.

Organizasyon taşıt kullanıcılarının yakıt tasarruf tedbirleri konusunda bilinçlendirilmeleri amacıyla hazırlanıp, görevlendirilen Kulüp Üyeleri’nce el ilanı-broşür dağıtımı ile sözlü bilgilendirilme olarak gerçekleştirilmiş olup, etki düzeyimizin arttırılması için Çay İlçe’ sindeki etkinlik İlçe’miz Mülki, Yerel ve Sivil Toplum Kuruluşları Yöneticileri ile İlçe’miz basın mensuplarının katılımı dahilinde gerçekleştirilmiştir.

Organizasyon’umuza katılım ve ilgi göstermeleri nedeni ile A.K.Ü. Çay M.Y.O. Müdürü Doç. Dr. Hüseyin KOÇAK’a, İlçe Emniyet Müdürü’müz Ahmet Sadık SEMERCİ’ye, Çay Tic. ve San. Odası Yön. Kur. Bşk. Salih KAYGISIZ’a teşekkür ederiz.

Dağıtım noktalarında olumlu geri dönüşlerin alınması yorgunluğumuzu unutturmuş olmakla birlikte, görevlendirilen Kulüp Üyeleri’miz planladığımız Motorlu Araçlar Şenliği’mizin tanıtımı adınada faaliyette bulunmuşlardır.

 

05 Mayıs 2017, Cuma 94 kez görüntülendi