12 Mayıs 2017-Cuma tarihinde Çay Meslek Yüksek Okulu Yerleşkesi’nde, Çocuk Gelişimi Programı öğrencilerince düzenlenip, Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölüm Başkan V. Öğr. Gör. Veysel ÖZKAN tarafından koordine edilen V. Çocuk Şenliği gerçekleştirilmiştir.

İlçe Merkezi, Pazarağaç ve K.Karacaören Belediyesi'nden toplam 10 anaokulunu ve anasınıfından yaklaşık 200 öğrencinin katılım gösterdiği etkinlik  origami, havalı kaydırak, midilli turu, çim bebek yapımı, palyaço gösterileri, hediye avı başta olmak üzere muhtelif aktiviteler dâhilindeki stand etkinlikleri ile beraber çeşitli oyunlar ile çocuklar eğlendi. Birim’imiz öğrencilerinin yıl boyunca muhtelif dersler kapsamında ürettikleri maket araçlar, eğitici oyuncaklar ve kuklalar teşhir edilmiştir. Pamuk şeker, limonata, patlamış mısır ikram edildi. Çocuklara balonlar ve muhtelif oyuncaklar hediye edildi.

Misafir çocuklar uğurlandıktan sonra katılımcılara ve emeği geçen görevli öğrencilerimize gözleme ve dondurma ikramı yapılmıştır.

Yapılan etkinlikten İlçe’miz anasınıfı öğretmenleri ve öğrenci velileri memnun kaldıklarını belirterek, bu tip etkinliklerin arttırılmasını talep ettiler.

05 Haziran 2017, Pazartesi 138 kez görüntülendi