Birimimiz muhtelif program öğrencilerinin ilişkilenmesi, kaynaşması ve devamında vize sınavları öncesinde motivasyon kapsamındaki faaliyetler dahilinde planlanıp, sosyal aktivite olarak Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölüm Başkanlığı koordinasyonluğunda 24/10/2019 Perşembe tarihinde yerleşkemiz ana bahçesinin düzenlemesi yapılan ilgili bölümünde Vize Öncesi Moral Eğlencesi organizasyonu gerçekleştirilmiştir.

Hediye çekilişinin yapıldığı organizasyon tornet, halat çekme, çuval yarışı, müzikle kelime bulma, sandalye kapmaca ve balon patlatma gibi etaplar öğrencilerimizin yoğun katılımı dahilinde ve sucuk-ekmek, tulumba tatlısı, ayran ikramının eşliğinde gerçekleştirilmiştir.

Organizasyon Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölüm Başkan Vekilimiz Öğr. Gör. Veysel ÖZKAN’ın ev sahipliğinde Müdürümüz Prof. Dr. Hüseyin KOÇAK, Müdür Yardımcı Öğr. Gör. Hasan ORUNCAK, Elektrik ve Enerji Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Ahmet DENİZ, Çocuk Gelişimi Programı akademik personellerinden Öğr. Gör. Mehmet Enes SAĞAR ve Öğr. Gör. Ümmügülsüm ÜNLÜ eşliğinde yoğun öğrenci grubumuz katılım göstermiştir. Organizasyonumuza İlçe Emniyet Müdürümüz Ahmet Sadık SEMERCİ, Çay Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Salih KAYGISIZ ve KYK Çay Müdiresi Emine ELMAS eşlik etmiştir.

Etkinliğin devamında Müdürümüz Prof. Dr. Hüseyin KOÇAK,  Dr. Öğr. Üyesi Ahmet DENİZ, Öğr. Gör. Veysel ÖZKAN ve Öğr. Gör. Ümmügülsüm ÜNLÜ ile Pazarağaç Eski belediye Başkanımız Sayın Adem BULUT tarafından Birim öğrencilerimize yönelik olarak düzenlenen kız-erkek masa tenisi, kız-erkek voleybol ile satranç turnuvasında ilk 3’e giren kişi ve takımlara yönelik ödül töreni gerçekleştirilmiştir.

Başvuruya dayalı etaplar dahilinde yapılan elemeler sonucunda:

Kızlar voleybol turnuva birincisi ekip;

Gamze ÖZ, Sıla YÜCEL, Başak ARSLAN, Dudunur DİLBAZ, Mizgin KARADAŞ, Damla Nur YALVAÇ (öğrencilerimizi tebrik ediyoruz…)

Erkek voleybol turnuva birincisi ekip;

Kaya TEKİNOĞLU, Abdulrezak ŞAVLI, Gökhan Özgür AKGÜL, Mehmet GÜNER, Oğuzhan ÖZKAN, Emircan BAYIR (öğrencilerimizi tebrik ediyoruz…)

Satranç turnuvasında ilk 3’e girenler:

  1. Serhat DEMİR, 2. Zelal ŞAHİN ve 3. Ali SOYSAL (öğrencilerimizi tebrik ediyoruz…)

Tenis turnuvasında ilk 3’e girenler:

  1. Recep ALTUN, 2. Hüseyin DEVKÜR ve 3. Ahmet AKYÜZ (öğrencilerimizi tebrik ediyoruz…)

Organizasyonumuza destekleri nedeni ile Çay Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Salih KAYGISIZ başta olmak üzere sponsor olan İlçemiz muhtelif firma ve işletmelerine katılım ve destekleri nedeni ile teşekkürlerimizle…

 

 

 

25 Ekim 2019, Cuma 322 kez görüntülendi